VII LO - Klasa C [2009-2012]

Ogłoszenie

1. Jeśli istnieje jakiś problem, z czymś sobie nie radzicie, coś wam nie odpowiada, to - dla dobra waszego i forum - proszę pisać na forum albo na PW czy GG do administratora [alex] albo moderatora [Gabryś] Życzę miłego korzystania ;)

#1 2009-10-12 16:37:54

Alex

Administrator

669747
Skąd: Cz-wa
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 71

OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

W tym wątku będą podawane ogłoszenia typu, np. jakaś składka klasowa, cała klasa ma przynieść zeszyty zwolnień, jutro niema jakiejś lekcji, ustalanie prezentu na dzień nauczyciela etc etc.
Po prostu sprawy klasowe, coś ważnego o czym cała klasa musi wiedzieć.

I ważne by było, aby w tym wątku nie offtopować, bo będą takie osoby w klasie, którym nie chce sie czytać 10 stron, jakiś bzdur nie na temat, będą chcieli wejść-dowiedzieć się-wyjść. Uszanujcie ich wole i nie utrudniajcie życia ;))



I pierwsze ogłoszenie, a właściwie przypomnienie: 

Do końca przyszłego tygodnia, każdy ma dostarczyć, do mnie, po 3 zł na Kronikę.

Ostatnio edytowany przez alex2993 (2009-10-12 16:44:26)


_________________________________________________________________________________________________
http://www.smerfy.net/postacie_smerfy.php

Offline

 

#2 2009-10-14 13:33:47

MiSzA

Nowy użytkownik

8008057
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 6

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

Jutro mamy jakieś zmiany w planie?

Offline

 

#3 2009-10-14 16:37:05

Doris

Nowy użytkownik

4902481
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 6

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

Czołem wszystkim
jutro czyli (czwartek 15) karykaturzysta wyśle mi skan karykatury wiec kto będzie chciała zobaczyć to niech się odezwie gg 4902481

powysyłam wam na e -maile:P

Offline

 

#4 2009-10-17 20:18:56

Brelok

Bywalec

8801594
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 71

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

W poniedziałek nie ma historii?

Offline

 

#5 2009-10-17 20:27:53

Karlajn13

Bywalec

2158906
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 77

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

W poniedziałek to nie ma chemii..  A historia jest.

Offline

 

#6 2009-10-17 20:29:30

Brelok

Bywalec

8801594
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 71

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

I mamy na 8.50?

Offline

 

#7 2009-10-17 20:30:16

Karlajn13

Bywalec

2158906
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 77

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

Mhm..

Offline

 

#8 2009-10-17 20:31:06

Brelok

Bywalec

8801594
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 71

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

Dobra dzieki ;D

Offline

 

#9 2009-10-18 16:49:12

Alex

Administrator

669747
Skąd: Cz-wa
Zarejestrowany: 2009-10-09
Posty: 71

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

Ludzie. Na JUTRO po 3 zł! obowiązkowo, wszyscy !
;]


_________________________________________________________________________________________________
http://www.smerfy.net/postacie_smerfy.php

Offline

 

#10 2010-03-08 01:54:25

NOWY tekst na kopernikali

Gość

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

OSTRZEŻENIE: tekst ma wiele aluzji odnośnie szkoły, dlatego nie pokazujcie go Maryśce, bo jak z nim posiedzi to sklei o co kaman i będziemy musieli wystawić jakiś nudy, Aluzje nie są bardzo wyraziste, wiec jak będziemy się przed nią prezentować, albo robić próby to np. nie będziemy mocno akcentować, tego co w końcowym efekcie ma być mocno zaakcentowane. W każdym razie uczniowie skumaja o tak naprawde chodzi. Bo [Darku] zmieniłam „trochę” linie, taktykę i tematyke naszej scenki.

Wszyscy mają mieć kartki z nazwą postaci. I ma być przedstawieni postaci po czym one wychodząca kulisy.

Postacie:
Pseudo czirliderki [od czasu do czaru robiące fale]
Głos za sceny[wielki brad]
Pani Gienia [ma wyglądać wieśniacko i zachowywac się debilnie. Przez cała scenke łazi z mopem po Sali i sprząta] – zaklepuje tą rolę ;DD
Turbodynomen [postać ma trochę tekstu do nauczenia i musi umieć zachowac powage] – Darek [?]
Lord Ciemności, ogarnięty chęcią zawładnięcia światem, a że jest idiotą zaczął od Częstochowy.
Rodzeństwo z Narni –Łucja, Piotr, Edmund, Zuzanna [lajtowe role]
Pamela Anderson [dziewczyna umiejąca grać wielka damule strzelajacą fochy, wysoka najlepiej. Będzie miała bibułe we włosach i kartkę z napisem cenzura]
Jack Sparrow – przyswajam w tej roli tylko Misze
Osioł [ ma dobrze zaakcentować swoja role, bo jest tam zajebisty podtekst]
Shrek [lajtowo]

Na początku czirliderki udaja że maja próbe [motto czirliderek : Wiecej agresji! dajcie mi N! dajcie mi… itd] Przegania je sprzątaczka. Czirliderki siadaja przy stoliku.
Po scenie krząta się sprzątaczka –pani Gienia. Śmisznie ubrana, z mopem i powiewa wsią. Tańczy określony taniec, coś sobie nuci.
Głos za sceny:  Pani Gieniuuuu!
Pani Gienia: Czego tam?
Głos za sceny: Pni Gieniu, niechże pani zapowie!
Pani Gienia: A gdzie tam! Ja tu tylko sprzątam, za zapowiedź mi nie płacą.
Głos za sceny: Pani Gienu dostaniecie nowe mikrof…znaczy się MOPY.
Pani Gienia: Ano chyba ze tak… ale do tego mikser i zamszowe kozaczki
Głos za sceny: A może frytki do tego? No dobra dobra, ale niechże pani zapowie!
Pani Gienia: Wszyscy chcą a robić nie ma komu! Eh, Skecz pod tytułem „Bezsensu czyli norma Koper…yy…Ic”

Wpada Turbodynomen na miotle.
Turbodynomen: Witam wszystkich tych, którzy zrobią o 50% więcej i zdecydowali się przybyć tutaj. Do świata mrocznego, niezwykłego, i tajemniczego… - rozgląda się po Sali - … z dziwnym pogłosem… Czy chcecie abym zabrał was w podróż, która swój koniec ma w najgłębszych zakamarkach waszego umysłu? Czy chcecie odkryć co naprawdę kryje wasza wyobraźnia?

Pani Gienia: dodaje w trakcie pauzy-…Albo zamknięte drzwi katakumb…

Turbo:  Nie patrzcie na mnie jak na debila, pytam serio!  Zresztą i tak nie macie wyboru, jestem adminem tego serwera <ha ha ha> szaleńczy śmiech.

Pani Gienia: taa… a ja jestem adminem demotywatorów.
Turbo odwraca się oburzony i grozi jej miotłą.

Pani Gienia:  Hej! To moja miotłą złamasie! Oddawaj ty marny lowelasie, zaraz poczujesz moc mokrej ściery!

Turbo: Ale ale daj spokuj? Co ty wyprawiasz? - Pani gienia macha jak Chuck Noris. A przerażony Turbo kryje się. I krzyczy -  To może napijemy się Earl Greey’a?!

Pani Gienia: Earl Greey’a ? -Zdezorientowana z nutą niepewności -Czemu nie, skoro dzieciaki już śpią…

Turbo:  Uff, był ogień… wracając - Poważny ton  - Azaliż, przeniesiecie się ze mną do Bezsensu czyli świata  Doktor  Powalito. Dla nieuświadomionych, ów pani doktor to podstarzały mnich, który przedawkował leki na ciśnienie. Niegroźny, hymmm… miły staruszek, z wielkimi kompleksami na swoim punkcie. Pani Doktor postanowiła zostać profesorem doktorem habilitowanym z dziedziny mądrości, zaszłą za siódmą górę… za siódme morze…

Pani Gienia: …Za siódme LO…

Turbo:  …i za szóstą rzekę, bo po liceum to już siódmej nie chciało mu się przechodzić. Doszedł do niesamowitego miejsca, zwanego Dekadencją. Co prawda nie skleił do czego to miejsce służy, ale wymyślił w nim dwie podstawy życia: Lenistwo i BEZSENS!!!
Wpada lord ciemności. Zarzuca peleryną.

Lord Ciemności: ha ha ha now Kopernik is my! Wszechświat należy do mnie!

Turbo:  Ironiczne Pytania retoryczne. - Czy ty nie masz domu? ;/  Rodzice cię nie kochają? Z Norwida [szkoła] się urwałeś?
Lord ciemności wychodzi zgaszony, powłóczając nogami. Turbo zabiera się z powrotem do przemowy gdy na sale wpada rodzeństwo z narni.

Piotr: Łucja uważaj jak łazisz!

Łucja: Ty ćwoku, stoisz mi na nodze!!!

Zuzanna: Pamiętajcie zachowajmy spokój. Agresja rodzi niepotrzebne emocje…

Edmund: Czochraj bobra Łucja! Czy wam trzeba łopatologicznie? Mówiłem, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej…szafy! Już raz wpakowaliśmy się w jakaś Narniańską mieszanine mody ze zwierzyńcem. Pełno po tym miałem pcheł.
Rodzeństwo rozgląda się po Sali.

Piotr: Ej, o co kaman?

Łucja: No nie ta szafa znów ma jakieś dno… No wspaniale powtórka z rozrywki! Takie afterparty.

Edmund: Można się przysiąść do pięknych lachonów? - Kokieteryjnie do czirliderek.

Zuzanna: Edek!

Edmund: Grozisz mi?
Wpada Pamela z deska”ostatniego ratunku. Pamela udaje że biegnie w zwolnionym tępie, a czirliderki wstaja i wykrzykują:

Chirliderki: Chcesz mieć…włosy jak Pamela, wypij więcej aktimela. – w kiedy mówi „włosy” przenosi ręce do głowy..

Pamela Anderson:  Jestem potrzebą umowy minutowej. Wersja demo dla uczniów.  Dzisiaj w promocji mam tylko „ostatnią deske ratunku”, niestety kół zabrakło, ci z milionerów wszystkie podprowadzili.  Deska sama w sobie nie niesie odpowiedzi na pytania z matmy, ale zawsze możecie zacząć nią okłada sąsiada z ławki, gwarantuje wam że w tempie natychmiastowym opuścicie pole pytania. Wręcza deske –brrr… czy wy tutaj jeszczeogrzewacie? ! - Faceci żucaja się z płaszczami żeby ja okryć.

Zuzanna: Ej czy ona nie wygląda ci znajomo ? – szturcha Piotra

Piotr: Sugerujesz że to białą czarownica? Daj se siana Zuza. Luknęłaś ją pewnie na naszej klasie a teraz snujesz te swoje mongolskie teorie.

Zuzanna: Nie mągolskie tylko dżedaj!
Wpada Jack Sparrow.

Jack: Ha ha! W końcu suchy ląd!! - Podbiega - Mam pytanko, nie wiecie kto mi znowu zadumał Czarna Perłę?

Pamela: To ty!!!

Jack: Kapitan Jack Sparrow we własnej osobie… - uwodzicielsko – a pani to… - dostaje w pysk od Pameli, która krzyczy "foch z przytupem i melodyjką”, po czym wychodzi oburzona.-  Na to chyba zasłużyłem.
Spod stołu wychodzi osioł, który jest człowiekiem.

Osioł: Shrek!! Co ty znów wziąłeś od tych elfów, że mnie tak głowa boli… Patrzy na swoje ręce – Shrek! Ja nie jestem osłem! Nawet nie ogierem! -  na ludzi wokół –  ło stary… ale maniana. Widzę epicko było. Ooo ale czas na herbate…
Na scenie pojawia się shrek, wściekły i  niebieski.

Shrek: Co to za motanie się na mojej chacie? To prywatna impreza, macie się stąd wynieść w trybie super-hiper-turbo-mega natychmiastowym! Mam  czarny pas w poniżaniu, wypad!

Osioł: Shrek, nie to że zmierzam w kierunku rasizmu, ale ty jesteś niebieskawy z deka

Shrek: To mój awatar matole.
Wraca Pamela. I odzywa się przemądrzałym tonem.

Pamela: To nie jest matoł, tylko osioł.  Każdy głupi to wie.
;?;//

Shrek: Okey, nie ważne… Fiona i dzieci się bawiły i tak mi zostało…

Głos za sceny: Witam, wszyscy jesteście w pokoju zwierzeń wielkiego brada. Kamery są wśród was. Znaleźliście się tu gdyż wszysy jesteście wyjątkowi, a wasza bezsensowność przewarza nawet bezsens Mody na sukces łączonej z Pierwszą Miłością. Nie ważne jak wyglądacie, ważne że jesteście soba. Wielki Brad jest pod wrażeniem.

Ukłon wszyscy wychodzą. Zostaje pani gienia. Sprząta dalej, robi jakis odwał i mówi: „Ejj ta Ic…Nie pogadasz”
Koniec.

 

#11 2010-03-08 01:54:58

NOWY tekst na kopernikali

Gość

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

OSTRZEŻENIE: tekst ma wiele aluzji odnośnie szkoły, dlatego nie pokazujcie go Maryśce, bo jak z nim posiedzi to sklei o co kaman i będziemy musieli wystawić jakiś nudy, Aluzje nie są bardzo wyraziste, wiec jak będziemy się przed nią prezentować, albo robić próby to np. nie będziemy mocno akcentować, tego co w końcowym efekcie ma być mocno zaakcentowane. W każdym razie uczniowie skumaja o tak naprawde chodzi. Bo [Darku] zmieniłam „trochę” linie, taktykę i tematyke naszej scenki.

Wszyscy mają mieć kartki z nazwą postaci. I ma być przedstawieni postaci po czym one wychodząca kulisy.

Postacie:
Pseudo czirliderki [od czasu do czaru robiące fale]
Głos za sceny[wielki brad]
Pani Gienia [ma wyglądać wieśniacko i zachowywac się debilnie. Przez cała scenke łazi z mopem po Sali i sprząta] – zaklepuje tą rolę ;DD
Turbodynomen [postać ma trochę tekstu do nauczenia i musi umieć zachowac powage] – Darek [?]
Lord Ciemności, ogarnięty chęcią zawładnięcia światem, a że jest idiotą zaczął od Częstochowy.
Rodzeństwo z Narni –Łucja, Piotr, Edmund, Zuzanna [lajtowe role]
Pamela Anderson [dziewczyna umiejąca grać wielka damule strzelajacą fochy, wysoka najlepiej. Będzie miała bibułe we włosach i kartkę z napisem cenzura]
Jack Sparrow – przyswajam w tej roli tylko Misze
Osioł [ ma dobrze zaakcentować swoja role, bo jest tam zajebisty podtekst]
Shrek [lajtowo]

Na początku czirliderki udaja że maja próbe [motto czirliderek : Wiecej agresji! dajcie mi N! dajcie mi… itd] Przegania je sprzątaczka. Czirliderki siadaja przy stoliku.
Po scenie krząta się sprzątaczka –pani Gienia. Śmisznie ubrana, z mopem i powiewa wsią. Tańczy określony taniec, coś sobie nuci.
Głos za sceny:  Pani Gieniuuuu!
Pani Gienia: Czego tam?
Głos za sceny: Pni Gieniu, niechże pani zapowie!
Pani Gienia: A gdzie tam! Ja tu tylko sprzątam, za zapowiedź mi nie płacą.
Głos za sceny: Pani Gienu dostaniecie nowe mikrof…znaczy się MOPY.
Pani Gienia: Ano chyba ze tak… ale do tego mikser i zamszowe kozaczki
Głos za sceny: A może frytki do tego? No dobra dobra, ale niechże pani zapowie!
Pani Gienia: Wszyscy chcą a robić nie ma komu! Eh, Skecz pod tytułem „Bezsensu czyli norma Koper…yy…Ic”

Wpada Turbodynomen na miotle.
Turbodynomen: Witam wszystkich tych, którzy zrobią o 50% więcej i zdecydowali się przybyć tutaj. Do świata mrocznego, niezwykłego, i tajemniczego… - rozgląda się po Sali - … z dziwnym pogłosem… Czy chcecie abym zabrał was w podróż, która swój koniec ma w najgłębszych zakamarkach waszego umysłu? Czy chcecie odkryć co naprawdę kryje wasza wyobraźnia?

Pani Gienia: dodaje w trakcie pauzy-…Albo zamknięte drzwi katakumb…

Turbo:  Nie patrzcie na mnie jak na debila, pytam serio!  Zresztą i tak nie macie wyboru, jestem adminem tego serwera <ha ha ha> szaleńczy śmiech.

Pani Gienia: taa… a ja jestem adminem demotywatorów.
Turbo odwraca się oburzony i grozi jej miotłą.

Pani Gienia:  Hej! To moja miotłą złamasie! Oddawaj ty marny lowelasie, zaraz poczujesz moc mokrej ściery!

Turbo: Ale ale daj spokuj? Co ty wyprawiasz? - Pani gienia macha jak Chuck Noris. A przerażony Turbo kryje się. I krzyczy -  To może napijemy się Earl Greey’a?!

Pani Gienia: Earl Greey’a ? -Zdezorientowana z nutą niepewności -Czemu nie, skoro dzieciaki już śpią…

Turbo:  Uff, był ogień… wracając - Poważny ton  - Azaliż, przeniesiecie się ze mną do Bezsensu czyli świata  Doktor  Powalito. Dla nieuświadomionych, ów pani doktor to podstarzały mnich, który przedawkował leki na ciśnienie. Niegroźny, hymmm… miły staruszek, z wielkimi kompleksami na swoim punkcie. Pani Doktor postanowiła zostać profesorem doktorem habilitowanym z dziedziny mądrości, zaszłą za siódmą górę… za siódme morze…

Pani Gienia: …Za siódme LO…

Turbo:  …i za szóstą rzekę, bo po liceum to już siódmej nie chciało mu się przechodzić. Doszedł do niesamowitego miejsca, zwanego Dekadencją. Co prawda nie skleił do czego to miejsce służy, ale wymyślił w nim dwie podstawy życia: Lenistwo i BEZSENS!!!
Wpada lord ciemności. Zarzuca peleryną.

Lord Ciemności: ha ha ha now Kopernik is my! Wszechświat należy do mnie!

Turbo:  Ironiczne Pytania retoryczne. - Czy ty nie masz domu? ;/  Rodzice cię nie kochają? Z Norwida [szkoła] się urwałeś?
Lord ciemności wychodzi zgaszony, powłóczając nogami. Turbo zabiera się z powrotem do przemowy gdy na sale wpada rodzeństwo z narni.

Piotr: Łucja uważaj jak łazisz!

Łucja: Ty ćwoku, stoisz mi na nodze!!!

Zuzanna: Pamiętajcie zachowajmy spokój. Agresja rodzi niepotrzebne emocje…

Edmund: Czochraj bobra Łucja! Czy wam trzeba łopatologicznie? Mówiłem, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej…szafy! Już raz wpakowaliśmy się w jakaś Narniańską mieszanine mody ze zwierzyńcem. Pełno po tym miałem pcheł.
Rodzeństwo rozgląda się po Sali.

Piotr: Ej, o co kaman?

Łucja: No nie ta szafa znów ma jakieś dno… No wspaniale powtórka z rozrywki! Takie afterparty.

Edmund: Można się przysiąść do pięknych lachonów? - Kokieteryjnie do czirliderek.

Zuzanna: Edek!

Edmund: Grozisz mi?
Wpada Pamela z deska”ostatniego ratunku. Pamela udaje że biegnie w zwolnionym tępie, a czirliderki wstaja i wykrzykują:

Chirliderki: Chcesz mieć…włosy jak Pamela, wypij więcej aktimela. – w kiedy mówi „włosy” przenosi ręce do głowy..

Pamela Anderson:  Jestem potrzebą umowy minutowej. Wersja demo dla uczniów.  Dzisiaj w promocji mam tylko „ostatnią deske ratunku”, niestety kół zabrakło, ci z milionerów wszystkie podprowadzili.  Deska sama w sobie nie niesie odpowiedzi na pytania z matmy, ale zawsze możecie zacząć nią okłada sąsiada z ławki, gwarantuje wam że w tempie natychmiastowym opuścicie pole pytania. Wręcza deske –brrr… czy wy tutaj jeszczeogrzewacie? ! - Faceci żucaja się z płaszczami żeby ja okryć.

Zuzanna: Ej czy ona nie wygląda ci znajomo ? – szturcha Piotra

Piotr: Sugerujesz że to białą czarownica? Daj se siana Zuza. Luknęłaś ją pewnie na naszej klasie a teraz snujesz te swoje mongolskie teorie.

Zuzanna: Nie mągolskie tylko dżedaj!
Wpada Jack Sparrow.

Jack: Ha ha! W końcu suchy ląd!! - Podbiega - Mam pytanko, nie wiecie kto mi znowu zadumał Czarna Perłę?

Pamela: To ty!!!

Jack: Kapitan Jack Sparrow we własnej osobie… - uwodzicielsko – a pani to… - dostaje w pysk od Pameli, która krzyczy "foch z przytupem i melodyjką”, po czym wychodzi oburzona.-  Na to chyba zasłużyłem.
Spod stołu wychodzi osioł, który jest człowiekiem.

Osioł: Shrek!! Co ty znów wziąłeś od tych elfów, że mnie tak głowa boli… Patrzy na swoje ręce – Shrek! Ja nie jestem osłem! Nawet nie ogierem! -  na ludzi wokół –  ło stary… ale maniana. Widzę epicko było. Ooo ale czas na herbate…
Na scenie pojawia się shrek, wściekły i  niebieski.

Shrek: Co to za motanie się na mojej chacie? To prywatna impreza, macie się stąd wynieść w trybie super-hiper-turbo-mega natychmiastowym! Mam  czarny pas w poniżaniu, wypad!

Osioł: Shrek, nie to że zmierzam w kierunku rasizmu, ale ty jesteś niebieskawy z deka

Shrek: To mój awatar matole.
Wraca Pamela. I odzywa się przemądrzałym tonem.

Pamela: To nie jest matoł, tylko osioł.  Każdy głupi to wie.
;?;//

Shrek: Okey, nie ważne… Fiona i dzieci się bawiły i tak mi zostało…

Głos za sceny: Witam, wszyscy jesteście w pokoju zwierzeń wielkiego brada. Kamery są wśród was. Znaleźliście się tu gdyż wszysy jesteście wyjątkowi, a wasza bezsensowność przewarza nawet bezsens Mody na sukces łączonej z Pierwszą Miłością. Nie ważne jak wyglądacie, ważne że jesteście soba. Wielki Brad jest pod wrażeniem.

Ukłon wszyscy wychodzą. Zostaje pani gienia. Sprząta dalej, robi jakis odwał i mówi: „Ejj ta Ic…Nie pogadasz”
Koniec.

 

#12 2010-03-11 16:46:18

Aneczka:)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 7

Re: OGŁOSZENIA i sprawy klasowe.

ludzie !
jutro na 8 są religie z ukochana Ulka a potem do 12;25 ! jak ktoś nie przyjdzie, to obniżone zachowanie, joł ! tak wiec widzimy rankiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spambox.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.livemusic.pun.pl www.sredniowiecze-rpg.pun.pl www.zielonaklasa.pun.pl